به شبکه نمایندگی نیکان بپیوندید

درباره نیکان

نرم افزار جامع مالی نیکان توسط گروه برنامه نویسی نیکان اکسیر ویستا رایان طراحی و تولید شده است. نسخه های مختلف آن در مشاغل و صنایع گوناگون مانند شرکت های بازرگانی، شرکت های پیمانکاری، شرکت های خدماتی، شرکت های پخش و شرکت های تولیدی کاربرد دارد.

نرم افزارهای حسابداری شرکتی

نرم‌ افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان مدیران را قادر می سازد که هزینه های آینده را تخمین زده، عملکرد مالی سال جاری را تجزیه و تحلیل کرده و بودجه سال آینده را پیش بینی کنند.

نرم افزار حسابداری تولیدی

بهای تمام شده کالا در شرکت های تولیدی به دلیل گردش بالای انبار و ورودی و خروجی بالای کالا به طور دقیق باید محاسبه شود.


نرم افزار حسابداری پخش مویرگی

وجود تعداد زیاد مشتریان در شرکت های پخش و توزیع و ثبت سفارش در نقاط جغرافیایی مختلف باعث حجم بسیار بالا و دقت زیاد درانجام امور حسابداری می شود نرم افزار پخش مویرگی نیکان با پوشش تمامی فرآیندها امکان برنامه ریزی دقیق را فراهم می سازد .

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم‌ افزار حسابداری پیمانکاری نیکان یک برنامه جامع برای مدیریت و حسابداری شرکت های پیمانکاری است. شرکت های پیمانکاری، شرکت هایی هستندکه مسئولیت تهیه مواد و مصالح و اجرای پروژه های عمرانی و غیر عمرانی را به عهده دارند.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

پیچیدگی​ های مدیریت طیف گسترده​ ای از محصولات را با نرم افزار حسابداری سوپر مارکت و برنامه هایپر مارکت نیکان بر طرف کنید.


نرم افزارهای تخصصی

نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد

محاسبه ی حقوق و دستمزد کارکنان هر سازمان، یکی از مهم ترین وظایف حسابداران است. نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد نیکان، دسترسی سریع به اطلاعات پرسنل و محاسبه تمام مزایا و کسورات را به صورت کامل فراهم می کند.

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری

نرم افزار جامع حق العمل کاری نیکان شامل تعریف ظرف، بنگاه، قیمت، صدور بارنامه، فاکتور فروش، و… است. همه این امکانات با گزارش گیری کامل و جامع از انبار و میزان فروش، تمامی خواسته های شما را از یک نرم افزار حسابداری حق العمل کاری برآورده خواهد کرد.

نرم افزار حسابداری مجتمع تعمیرگاهی

نرم افزار تعمیرگاهی نیکان به تکنسین های تعمیرگاه‌ها در مراحل تعمیر دستگاه‌ها و انجام امور حسابداری کمک می کند. مدیریت پایگاه‌های اطلاعاتی دستگاه ها و ردیابی اطلاعات،برنامه‌های نگهداری، تعمیر و سفارش قطعات از جمله امکاناتی است که این نرم افزار فراهم می کند.

مزایای عضویت در شبکه فروش نیکان برای شما

به شبکه نمایندگی نیکان بپیوندید

برای ثبت درخواست نمایندگی فرم زیر را تکمیل فرمایید