معرفی بهترین نرم افزار حسابداری کابینت سازی

نرم افزار حسابداری کابینت سازی نیکان از راه‌حل‌های مناسب برای افراد شاغل در این صنف است. حسابداری یکی از جنبه‌های مهم هر شغلی به‌حساب می‌آید. شما برای آسان‌تر شدن کار خود و حسابرسی بهتر در امور مالی‌تان به یک نرم افزار برای این کار نیاز دارید. نیکان این نرم افزار را در اختیار شما قرار داده است.

نیکان این امکان را برای شما فراهم آورده که به‌درستی صورت وضعیت‌های ارسالی را به‌صورت کد حساب در دسترس داشته باشید. همچنین این نرم افزار جهت ارائه خدمات بهتر برای مشتریان و همچنین آسان نمودن عملکرد کارفرمایان و باتوجه‌به نیازهای کابینت‌سازان و این صنف طراحی شده است.

در ادامه به معرفی نرم افزار حسابداری کابینت سازی خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

نرم افزار حسابداری کابینت سازی
نرم افزار حسابداری کابینت سازی

معرفی نرم افزار کابینت سازی

در این نرم افزار شما امکان کسب اطلاعاتی همچون موجودی انبارتان و محل کار، محاسبه سود و ضرر خریدوفروش هر محصول و تعریف محصولات بر اساس ویژگی آن‌ها مثل رنگ، جنس و … را دارید. با استفاده از نرم افزار نیکان امکان انجام کارهای حسابداری خود همچون صدور فاکتورهای خریدوفروش، نظارت بر خرج‌ها، ایجاد تراز بین حساب‌ها، تهیه گزارش‌های مربوطه و… در اختیار شما است. زمانی که از این نرم افزار استفاده می‌کنید دیگر احتیاجی به حسابدار یا حسابرس نخواهید داشت و به‌تنهایی می‌توانید امور مالی خود را تنظیم کنید.

امکانات نرم افزار حسابداری کابینت سازی

نرم افزار حسابداری نیکان می‌تواند توسط یک کاربر یا چندین کاربر به تخصیص درآمد و محاسبه دخل‌وخرج شما مورداستفاده قرار بگیرد. برخی امکانات این نرم افزار عبارت‌اند از:

 • شما امکان تعریف پروژه‌ها و کارها متعدد را به‌صورت مجزا و جداگانه دارید.
 • شما امکان سه سطح مرکز هزینه‌ها به‌صورت شناور به جز شش سطح حسابداری را دارید.
 • ارائه سرفصل‌های حسابداری مخصوص صنف کابینت‌ سازان
 • امکان تعریف اشخاص به‌صورت سلسله‌مراتبی
 • امکان ثبت انواع قرارداد و پروژه و تنظیم ساعت هشدار اعلام به پایان رسیدن قرارداد قبل از آن
 • امکان ثبت کارکرد کارکنان برای چندین پروژه
 • امکان ثبت پیش‌پرداخت‌ها و بیعانه‌ها قبل از هر پروژه
 • امکان تعریف و ثبت هزینه‌های انجام‌گرفته توسط تنخواه‌گردان‌ها
 • امکان تعریف سطح قیمتی برای محصولات مختلف
 • امکان گرفتن گزارشات مدیریت حساب‌ها و موجودی
 • درج و محاسبه انواع هزینه‌ها (چه هزینه‌های دریافتی و چه هزینه‌های پرداختی)
 • صدور فاکتور
 • امکان تعریف کالای تولید شده
 • در کوتاه‌ترین زمان از کسری مواد اطلاع پیدا کنید.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری کابینت سازی

نرم افزار کابینت سازی نیکان توسط تیمی حرفه‌ای مخصوص این صنف گردآوری شده است. این نرم افزار با استفاده از شناسایی نیازهای کابینت سازان در آسان‌سازی کار آن‌ها برای انجام امور مالی کوشیده است. برخی از مزیت‌های این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزار ها را در زیر برای شما بازگو خواهیم کرد:

 • نظارت بر کارکردهای مالی: این نرم افزار به‌صورت کاملاً تخصصی جمع‌آوری داده‌ها را آسان‌تر کرده و به این کار سهولت بخشیده است. همچنین با نظارت بر عملکرد مالی فروشگاه شما شرایط مالی آن را بهتر درک می‌کند.
 • دقت و تمرکز بسیار بالا: این نرم افزار از دقت بالایی برخوردار است و درصد خطای بسیار پایینی دارد. همچنین شما با استفاده از این نرم افزار می‌توانید از بروز خطای انسانی که توسط حسابداران ممکن است اتفاق بیفتد جلوگیری کنید.
 • ·          موردپسند خریداران: این نرم افزار به‌خاطر استفاده آسان و همچنین محیط کاری جذابی که دارد موردتوجه کاربران قرار دارد. شما می‌توانید به‌راحتی با استفاده از نرم افزار نیکان حساب‌های خود را مدیریت کنید و از گردش‌های مالی خود باخبر باشید.
نرم افزار حسابداری کابینت سازی
نرم افزار حسابداری کابینت سازی

چگونه نرم افزار حسابداری کابینت سازی به شاغلان این صنف کمک می‌کند؟

نرم افزار نیکان بهترین نرم افزار حسابداری در مقابل رقیبان است. این نرم افزار کارهایی فراتر از نشان‌دادن سوابق و گردش‌های مالی را به شما نشان می‌دهد. این نرم افزار به کمک کابینت سازان آمده تا تحت قوانین دنیای حسابداری به محاسبه قیمت تمام شده واقعی بپردازد.

همچنین روش‌های حسابداری از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر متفاوت هستند و به همین خاطر شما باید بتوانید بهتر از سایر رقبای خود هزینه‌های خود را مدیریت کنید و در این راه استفاده از این نرم افزار به شما کمک فراوانی خواهد کرد.

سخن آخر

یکی از شرکت‌هایی که حسابداری را به امری ساده و آسان تبدیل کرده است؛ شرکت نیکان است. شرکت نیکان با استفاده از شناسایی نیازهای صنف کابینت ‌سازی به طراحی نرم افزار حسابداری برای این قشر اقدام کرده است. با استفاده از این نرم افزار شما به‌راحتی و بدون نیاز به حسابدار یا حسابرس می‌توانید کارهای مالی خود را سامان ببخشید.

در این نرم افزار صدور فاکتور به‌آسانی اتفاق می‌افتد. نرم افزار نیکان در محاسبه میزان سود و هزینه برای کابینت سازان کاربرد بسیار دارد در حدی که کارفرمایان این صنف با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به استفاده از حسابدار نخواهند داشت. حسابداری کابینت سازی با استفاده از نرم افزار حسابداری کابینت سازی نیکان برای شما بسیار آسان، کارآمد، قابل‌فهم و لذت‌بخش خواهد بود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هم‌اکنون عضو خبرنامه ما شوید