نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک

مقدمه

نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک به‌شما کمک می‌کند تا تمامی مراحل از تولید تا فروش تیرچه‌ها را بدون عیب و نقص و با دقت بسیار بالا طی کنید. از زمانی ‌که سفارش تیرچه را دریافت می‌کنید تا مرحله تولید و پس از آن انبارداری، این نرم‌افزار حسابداری در کنار شما است.

همچنین هنگام فروش محصول، به ‌کمک این برنامه تمامی فاکتورها را با دقت بسیار بالا چاپ کرده و در فرایند فروش به‌هیچ مشکلی برخورد نمی‌کنید. گفتنی است جنس انواع تیرچه می‌تواند از بتن، سنگ کرومیت یا فندوله باشد. به‌کمک برنامه حسابداری تیرچه و بلوک، انواع محصولات خود را دسته‌بندی و مدیریت کنید.

تمامی کارگاه‌های تیرچه می‌توانند از این برنامه کاربردی استفاده کنند تا علاوه‌بر دسترسی آسان به‌جزئیات و ویژگی‌های کالاها، تمامی فرایندهای خرید، فروش، مرجوعی، پرداخت هزینه و دیگر موارد را پشتیبانی کنند. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با تمامی مزایای برنامه حسابداری تیرچه و بلوک آشنا شوید.

ویژگی‌های نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک

بدون شک می‌توان گفت این نرم‌افزار به‌شما کمک می‌کند تا با تکیه بر حسابداری دوبل رسمی، تمامی امور حسابداری تیرچه بلوک را به‌طور خودکار، آسان، مدرن و دقیق انجام دهید. از دیگر ویژگی‌های این برنامه، محیطی کاملاً کاربرپسند است که کار را برای حسابداران آسان می‌کند.

برخورداری پایگاه قدرتمند SqlServer و ویژگی تغییر دلخواه طراحی و تنظیمات، از دیگر مزایای استفاده از این نرم‌افزار هستند. حسابداران برای هر فهرست، یک اکسل در اختیار دارند که دسترسی آسانی به‌تمامی جزئیات کالا ایجاد می‌کند. می‌توان گفت این اپلیکیشن قدرتمند برای تمامی کارگاه‌ها لازم است.

از آنجایی‌که این نرم‌افزار مخصوص صنف تیرچه و بلوک ساخته و طراحی شده است، این امکان را به‌شما می‌دهد که قیمت مصالح متفاوت در ابعاد مختلف را مشاهده و ارزیابی کنید. همانطور که کسب‌وکارهای دیگر دارای نرم‌افزارهای مخصوص به‌خود هستند، صنف تیرچه هم باید از نرم‌افزار تخصصی خود استفاده کند.

نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک
نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک

تفاوت اپلیکیشن حسابداری تیرچه بلوک با اپلیکیشن فروشگاه

تفاوت نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک با نرم‌افزارهای حسابداری فروشگاه‌ها، در نوع کالاها و انبار است. به‌دلیل اینکه تولیدی‌ها و کارگاه‌های تولید تیرچه و بلوک، ابتدا مواد اولیه را خریداری کرده و سپس محصول نهایی را به‌فروش می‌رسانند، از روند کار متفاوتی نسبت‌ به فروشگاه‌ها برخوردار هستند.

از این رو، انبارداری هم در صنف تیرچه بلوک متفاوت است. ویژگی مهم این نرم‌افزار، تحویل و برگرداندن مواد اولیه در انبار به‌صورت خودکار است. هم‌چنین با استفاده از نرم‌افزار حسابداری تیرچه بلوک، شما می‌توانید برای هر کالای تولیدشده از مواد اولیه، فرمول مخصوص به‌آن را تعبیه کنید.

دیگر مزایای برنامه حسابداری تیرچه بلوک

این برنامه به‌گونه‌ای طراحی شده است که در ازای هر مقطع زمانی، یک سند حسابداری خودکار ثبت شده و با بسته‌شدن خط تولید، قیمت نهایی محاسبه شود. گفتنی است ویژگی‌های مثبت این اپلیکیشن، به‌مواردی‌که پیش‌تر گفته شد ختم نمی‌شود و می‌توان امکانات بیشتری برای این نرم‌افزار مثال زد. از جمله این امکانات نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک، عبارت از مواردی هستند که در ادامه به‌آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

  • تعریف کالا در دو سطح
  • ارائه فرمول تولید مخصوص برای هر کالا
  • تعریف اشخاص
  • تعریف حساب‌های بانکی
  • تعریف چک‌های نقدشده
  • امکان استفاده از دستگاه بارکد اسکنر
  • ثبت اتوماتیک رسید
  • تهیه انواع گزارشات مالی
  • امکان تعریف سطح دسترسی برای هر کاربر

طرز کار با برنامه حسابداری تیرچه بلوک

اگر می‌خواهید با طرز کار این اپلیکیشن آشنا شوید، باید بدانید که هر بخش دارای چه ویژگی‌هایی بوده و چه امکاناتی در اختیارتان قرار می‌دهد. برای مثال، بخش مربوط به آخرین قیمت‌ها به‌شما این امکان را می‌دهد که قیمت روزانه کالای خود را بررسی کنید. این قیمت‌ها که به‌صورت جدول درآمده‌اند، محاسبه قیمت را برای شما آسان‌تر می‌کنند.

بخش بعدی مربوط به مشخصات تیرچه است که نه‌تنها برای ثبت اطلاعات تیرچه، بلکه برای ثبت ویژگی‌های انواع کالاهای دیگر هم مناسب است. این مشخصات عبارتند از طول، ارتفاع و وزن کل. اگر نیازمند ارزیابی جزئیات بیشتری از کالاهای صنف تیرچه و بلوک هستید، تنها با کلیک روی جزئیات تیرچه می‌توانید تمامی ویژگی‌ها به‌همراه قیمت روز را مشاهده کنید.

هنگام فروش تیرچه، کافی است روی کد تیرچه در نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک کلیک کرده و آن را انتخاب کنید. درکنار این موضوع، اگر ویژگی بارکد را هم در اختیار داشته باشید می‌توانید با کشیدن بارکدخوان روی لیبل، کد آن را به‌طور خودکار ثبت کنید.

با انتخاب کد، به یک جدول دسترسی پیدا می‌کنید که آخرین قیمت‌ها را فراخوانی می‌کند. در این مرحله تنها با تعیین تعداد تیرچه‌ها و ثبت ردیف فاکتورها، تمام فرایند به‌طور خودکار انجام می‌شود.

نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک
نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک

نتیجه‌گیری

حتی کسانی‌که از کم‌ترین دانش حسابداری برخوردار هستند، می‌توانند بدون هیچ مشکلی و به‌صورت کاملاً روان و ساده، از نرم‌افزار حسابداری تیرچه بلوک استفاده کنند. حسابداران قادر هستند تا در این محیط کاربرپسند، تمامی امور حسابداری مانند خرید و فروش و فاکتورهای مربوط به هر فرایند را ثبت کنند.

با استفاده از این نرم‌افزار بسیار مدرن حسابداری، دیگر نگران مدیریت هزینه‌های خود نباشید و به‌راحتی از تمامی امور مالی گزارشی دقیق تهیه کنید. نیکان سافت در کنار شما است تا با ارائه بهترین و بروزترین نرم‌افزارهای حسابداری مانند اپلیکیشن تیرچه بلوک، بهترین روش‌های مدیریت کالا را در اختیارتان قرار دهد.

حتی می‌توان گفت با تهیه بر نرم افزار حسابداری تیرچه بلوک، برخی شرکت‌ها دیگر نیازی به‌استخدام حسابدار نداشته و می‌توانند به‌کمک این برنامه، پرداخت‌ها، هزینه‌ها، درآمدها و دیگر گردش‌های مالی را ارزیابی کنند. چراکه محیط نرم‌افزار بسیار ساده و در عین حال همه‌کاره است و نیاز شما به‌دانش حسابداری را برطرف می‌کند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هم‌اکنون عضو خبرنامه ما شوید