نرم‌ افزار حسابداری پخش مویرگی

وجود تعداد زیاد مشتریان در شرکت های پخش و توزیع و ثبت سفارش در نقاط جغرافیایی مختلف باعث حجم بسیار بالا و دقت زیاد درانجام امور حسابداری می شود نرم افزار پخش مویرگی نیکان با پوشش تمامی فرآیندهای شرکت های پخش و توزیع امکان برنامه ریزی از مرحله سفارشات آنلاین ثبت شده توسط بازاریاب ها تا توزیع و وصول مطالبات را فراهم می سازد. گروه نرم‌افزاری نیکان با سال‌ها تجربه در امر طراحی و تولید نرم‌افزارهای مالی و اداری همواره پاسخگوی نیاز مشتریان بوده است. نرم افزار حسابداری نیکان مجموعه‌ای چشمگیر از ابزارهای مالی را در خود جای داده است تا فرایندهای تجاری تا حد امکان برای مدیران ساده‌تر شوند. تیم پشتیبانی نیکان همواره آماده است تا به سوالات شما پاسخ داده و گزینه‌های مناسب را به شما معرفی کنند.

سیستم های حسابداری پخش مویرگی

بسته حسابداری پخش مویرگی نیکان از زیرسیستم‌های زیر تشکیل شده است.

اگر قرار بود این سیستم نام دیگری داشته باشد، شاهرگ اصلی یا شالوده به آن اطلاق می شد. بررسی و ثبت تمام تعاملات مالی یعنی جمع بندی و تجزیه و تحلیل گزارش های سود و زیان کسب و کار شما توسط این سیستم انجام می شود.
هر شرکت و سازمانی که فعالیت مالی دارد- خواه بزرگ خواه کوچک- دارای دو بخش مالی اساسی به نام دریافت و پرداخت است. سیستم خزانه داری برای اطلاع داشتن از زمان دقیق وصولی ها و پرداختی ها و جهت افزایش نظم و مدیریت امور مالی طراحی شده است.
در هر سازمان پویا خرید و تأمین وسایل مورد نیاز، بخشی ضروری است. با این سیستم دسترسی به فاکتورهای خرید، نظارت بر تحویل کالا و تسویه با تأمین کنندگان میسر می شود.
در دنیای اقتصادی کنونی، دایره ی فروش و ارتباط با مشتری وسیع تر از محدوده های جغرافیاییِ فیزیکی هر سازمان است. داشتن دسترسی سریع، دقیق و البته آسان به اطلاعات فروش و مشتری بر عهده ی این سیستم است.
آگاهی از موجودی انبار و کالا می تواند سهم ویژه ای در موفقیت های مالی هر سازمانی داشته باشد. کنترل ورودی و خروجی کالا و داشتن اطلاع دقیق از انبار و فاکتورهای محصولات بر عهده ی این سیستم است.
به کمک این سیستم می توانید به سرعت به تمام اطلاعات در تمام نقاط کشور به تفکیک نواحی کاری در چهار سطح استان، شهر، منطقه و مسیر دسترسی داشته باشید.
این سیستم جهت دسترسی سریع به اطلاعات پرسنل و محاسبه تمام مزایا و کسورات به صورت کامل طراحی شده است. با سیستم می توانید به راحتی به محاسبه ی دقیق حقوق و دستمزد و مالیات پرسنل دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول در خصوص نرم‌ افزار حسابداری پخش مویرگی

تعرفه طراحی نرم افزار حسابداری پخش مویرگی به صورت لایسنس سالانه به فروش می رسد و قیمت نرم افزار با توجه به امکاناتی که مشتری می خواهد متغییر است.شما می توانید برای محاسبه ی نرم افزار حسابداری پخش مویرگی نیکان از طریق این لینک اقدام کنید.
استفاده از نرم افزار حسابداری پخش مویرگی نیکان، به شرکت های پخش این امکان را می دهد تا به تمام اطلاعات در تمام نقاط کشور به تفکیک نواحی کاری در چهار سطح استان، شهر، منطقه و مسیر دسترسی سریع تری داشته باشند. این امر، مدیریت مالی دقیق تر و سودآوری و موفقیت بیشتر را در پی خواهد داشت.
موفقیت شرکت هایی نظیر شرکت های پخش، تا حد زیادی بسته به مشتری است. یکی از ویژگی های بارز نرم افزار حسابداری پخش مویرگی نیکان تعریف سیاست های قیمت گذاری برای هر کالا یا گروه کالا بر اساس استان، شهر و مراکز توزیع ، یک مشتری خاص و حتی گروهی از مشتریان، طبقه مشتری، نوع فعالیت مشتری، درجه مشتری، نوع درخواست، نوع پرداخت و مدت پرداخت است.
تعرفه طراحی نرم افزار حسابداری پخش مویرگی به صورت لایسنس سالانه به فروش می رسد و قیمت نرم افزار با توجه به امکاناتی که مشتری می خواهد متغییر است.شما می توانید برای محاسبه ی تعرفه ی نرم افزار حسابداری پخش مویرگی نیکان از طریق این لینک اقدام کنید.
برای تهیه ی نرم افزار حسابداری پخش مویرگی می توانید از طریق ایمیل... یا شماره ی تماس ... اقدام بفرمایید.

مشاوره خرید نرم افزار حسابداری نیکان