نرم‌ افزار حسابداری پخش مویرگی

وجود تعداد زیاد مشتریان در شرکت های پخش و توزیع و ثبت سفارش در نقاط جغرافیایی مختلف باعث حجم بسیار بالا و دقت زیاد درانجام امور حسابداری می شود نرم افزار پخش مویرگی نیکان با پوشش تمامی فرآیندهای شرکت های پخش و توزیع امکان برنامه ریزی از مرحله سفارشات آنلاین ثبت شده توسط بازاریاب ها تا توزیع و وصول مطالبات را فراهم می سازد. گروه نرم‌افزاری نیکان با سال‌ها تجربه در امر طراحی و تولید نرم‌افزارهای مالی و اداری همواره پاسخگوی نیاز مشتریان بوده است. نرم افزار حسابداری نیکان مجموعه‌ای چشمگیر از ابزارهای مالی را در خود جای داده است تا فرایندهای تجاری تا حد امکان برای مدیران ساده‌تر شوند. تیم پشتیبانی نیکان همواره آماده است تا به سوالات شما پاسخ داده و گزینه‌های مناسب را به شما معرفی کنند.

سیستم های حسابداری پخش مویرگی

بسته حسابداری پخش مویرگی نیکان از زیرسیستم‌های زیر تشکیل شده است.

اگر قرار بود این سیستم نام دیگری داشته باشد، شاهرگ اصلی یا شالوده به آن اطلاق می شد. بررسی و ثبت تمام تعاملات مالی یعنی جمع بندی و تجزیه و تحلیل گزارش های سود و زیان کسب و کار شما توسط این سیستم انجام می شود.
هر شرکت و سازمانی که فعالیت مالی دارد- خواه بزرگ خواه کوچک- دارای دو بخش مالی اساسی به نام دریافت و پرداخت است. سیستم خزانه داری برای اطلاع داشتن از زمان دقیق وصولی ها و پرداختی ها و جهت افزایش نظم و مدیریت امور مالی طراحی شده است.
در هر سازمان پویا خرید و تأمین وسایل مورد نیاز، بخشی ضروری است. با این سیستم دسترسی به فاکتورهای خرید، نظارت بر تحویل کالا و تسویه با تأمین کنندگان میسر می شود.
در دنیای اقتصادی کنونی، دایره ی فروش و ارتباط با مشتری وسیع تر از محدوده های جغرافیاییِ فیزیکی هر سازمان است. داشتن دسترسی سریع، دقیق و البته آسان به اطلاعات فروش و مشتری بر عهده ی این سیستم است.
آگاهی از موجودی انبار و کالا می تواند سهم ویژه ای در موفقیت های مالی هر سازمانی داشته باشد. کنترل ورودی و خروجی کالا و داشتن اطلاع دقیق از انبار و فاکتورهای محصولات بر عهده ی این سیستم است.
به کمک این سیستم می توانید به سرعت به تمام اطلاعات در تمام نقاط کشور به تفکیک نواحی کاری در چهار سطح استان، شهر، منطقه و مسیر دسترسی داشته باشید.
این سیستم جهت دسترسی سریع به اطلاعات پرسنل و محاسبه تمام مزایا و کسورات به صورت کامل طراحی شده است. با سیستم می توانید به راحتی به محاسبه ی دقیق حقوق و دستمزد و مالیات پرسنل دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول در خصوص نرم‌ افزار حسابداری پخش مویرگی

تعرفه طراحی نرم افزار حسابداری پخش مویرگی به صورت لایسنس سالانه به فروش می رسد و قیمت نرم افزار با توجه به امکاناتی که مشتری می خواهد متغییر است.شما می توانید برای محاسبه ی نرم افزار حسابداری پخش مویرگی نیکان از طریق این لینک اقدام کنید.
استفاده از نرم افزار حسابداری پخش مویرگی نیکان، به شرکت های پخش این امکان را می دهد تا به تمام اطلاعات در تمام نقاط کشور به تفکیک نواحی کاری در چهار سطح استان، شهر، منطقه و مسیر دسترسی سریع تری داشته باشند. این امر، مدیریت مالی دقیق تر و سودآوری و موفقیت بیشتر را در پی خواهد داشت.
موفقیت شرکت هایی نظیر شرکت های پخش، تا حد زیادی بسته به مشتری است. یکی از ویژگی های بارز نرم افزار حسابداری پخش مویرگی نیکان تعریف سیاست های قیمت گذاری برای هر کالا یا گروه کالا بر اساس استان، شهر و مراکز توزیع ، یک مشتری خاص و حتی گروهی از مشتریان، طبقه مشتری، نوع فعالیت مشتری، درجه مشتری، نوع درخواست، نوع پرداخت و مدت پرداخت است.
تعرفه طراحی نرم افزار حسابداری پخش مویرگی به صورت لایسنس سالانه به فروش می رسد و قیمت نرم افزار با توجه به امکاناتی که مشتری می خواهد متغییر است.شما می توانید برای محاسبه ی تعرفه ی نرم افزار حسابداری پخش مویرگی نیکان از طریق این لینک اقدام کنید.
برای تهیه ی نرم افزار حسابداری پخش مویرگی می توانید از طریق ایمیل... یا شماره ی تماس ... اقدام بفرمایید.

مشاوره خرید نرم افزار حسابداری نیکان

مقالات مرتبط
چالش-مدیران-مالی

چالش های مدیران مالی در کار

مقدمه چالش های مدیران مالی در کار مدیریت یکی از سخت‌ترین و در عین حال آسان‌ترین کارها در تجارت است. از نظر مردم، مدیران فقط

بهترین نرم افزار پخش مویرگی هوشمند
شرکت‌های پخش معمولا با تعداد بسیار زیادی از مشتریان روبرو هستند و اغلب اوقات باید سفارشات را از مناطق دوردست جغرافیایی به ثبت برسانند. چنین چیزی باعث می‌شود که امور حسابداری این شرکت‌‌ها سرسام‌آور باشد و وقت زیادی را طلب کند. خوشبختانه حوزه فناوری این مسئله را زود درک کرده و ابزارهای مناسبی را برای مدیریت امور مالی توسعه داده است.
نرم افزار حسابداری پخش مویرگی یکی از ابزارهای مناسب برای شرکت‌های خرده‌فروشی، عمده‌فروشی و توزیع است که بخش‌های مختلف کسب و کار را تا حد قابل توجهی با یکدیگر ادغام می‌کند.

این نرم افزار کنترل امور فروش را به شکلی قابل دسترس درمی‌آورد تا مدیران بتوانند بدون هرگونه مشکلی کارهای مختلف شرکت را انجام دهند.

با نرم افزار پخش مویرگی نیکان می توانید همزمان از یک نرم افزار مسیر بندی ویزیتور نیز بهره مند باشید.

اهمیت نرم افزار پخش
نرم افزار حسابداری پخش با توجه به قابلیت‌های انعطاف‌پذیر خود داده‌های تجاری و پخش عمده را به صورت یکجا و در اسرع وقت در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید این داده‌ها را به صورت شخصی تقسیم‌بندی کرده و تدارکات روزانه مانند محموله محصولات، بازگرداندن اقلام توسط مشتری و موارد دیگر را رویت کنید.

از طریق بهترین نرم افزار پخش مویرگی هوشمند می‌توانید محصولات خود را در انبار و مراکز دیگر گسترده سازید و گزارش‌ها و تجزیه و تحلیل‌های مالی را بلافاصله مشاهده کنید.
از سوی دیگر، نرم افزار حسابداری پخش مویرگی را می‌توان به منظور کنترل زنجیره‌های فروش مورد استفاده قرار داد. چنین کاری باعث می‌شود که تامین و پخش از چند نقطه مختلف با سرعت بسیار بیشتری انجام گیرد و در همان حال در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی شود. این کار در نهایت به یک استراتژی مالی بهتر برای آینده شرکت منتهی خواهد شد که فرصت‌های بیشتری را پیش روی تیم مدیریتی قرار می‌دهد.

برخی از امکانات نرم افزار حسابداری پخش مویرگی
تعریف سیاست های قیمت گذاری برای هر کالا یا گروه کالا بر اساس استان، شهر و مراکز توزیع ، یک مشتری خاص و حتی گروهی از مشتریان، طبقه مشتری، نوع فعالیت مشتری، درجه مشتری، نوع درخواست، نوع پرداخت، مدت پرداخت
تعریف جوایز و تخفیفات درصدی و ریالی، تعدادی و پلکانی روی یک کالا بر اساس فیلترهای مختلف از قبیل تاریخ، استان، شهر، مرکز توزیع و منطقه ویزیت، نحوه پرداخت، نوع فعالیت مشتری، طبقه مشتری، درجه مشتری، گروه کالاها و نوع فروش
تعریف فرمول اختصاص جوایز جنسی(اشانتیون) بر اساس میزان فروش کالا با در نظر گرفتن گروه مشتریان، ناحیه کاری و نوع کالا
تعریف پورسانت ویزیتور به ازای هر کالا براساس بازه ریالی و تعدادی در هر منطقه یا مسیر
تعریف فرمول جهت تعیین سهمیه فروشندگان(ویزیتور) به میزان فروش هر کالا یا گروه کالا در هر مقطع زمانی و بر اساس منطقه فروش یا گروه مشتریان
سهمیه بندی هر کالا براساس فروشندگان و توزیع کنندگان هر مرکز توزیع
کنترل تعدادی و ریالی تخفیفات، جوایز و پورسانت روی برگشت فاکتور
امکان تهیه انواع گزارشات به تفکیک کالا، گروه کالا، تولید کننده در یک دوره زمانی خاص
گزارش عملکرد بازاریاب ها در هر مسیر و با هر مشتری در بازه زمانی انتخابی
گزارش آماری از مشتریانی که با بازاریاب کار کرده اند / مشتریان مسیرهای فعال بازاریاب که با وی کارنکرده اند.
داشتن یک سیستم پخش مویرگی جامع و کامل
امکانات نرم افزار حسابداری پخش مویرگی
متخصصین امور حسابداری با معنی و اهمیت خودکارسازی کارها آشنا هستند. از آنجا که این امور در حوزه اعداد هستند، کارها را می‌توانیم به نرم افزار حسابداری پخش واگذار کنیم تا به صورت خودکار مورد پردازش قرار گیرند. چنین کاری در وقت مدیران و حسابداران صرفه‌جویی ‌می‌کند تا توجه و تمرکز خود را به بخش‌های دیگر اختصاص دهند.

نرم افزار حسابداری پخش مویرگی قابلیت خودکارسازی امور زیر را ارائه می‌دهد:
پشتیبانی از رویه های فروش پخش سرد، گرم و فروش به نماینده ها و یا فروش تلفنی
تعریف ویزیتورها، سرپرستان فروش، موزعین، و راننده ها و تعریف پورسانت هر کدام بصورت داینامیک
تعریف مشخصات خریداران با اشاره به مشخصات جانبی و تعیین اعتبار جاری و اسنادی آنها
کنترل حداقل و حداکثر حجم، وزن و یا ریال جهت استفاده بهینه از ناوگان توزیع و کنترل روی آنها
تعریف انبارهای متفاوت برای هر مرکز توزیع و انتقال کالا بین انبارهای متفاوت
تعریف و تفکیک نواحی کاری در چهار سطح استان/شهر/منطقه و مسیر
گزارشگیری‌های مختلف از قبیل گزارش مقایسه‌ای فروش بازاریاب‌ها به تفکیک مسیر و یا گزارش فروش کلی مسیر در بازه زمانی انتخابی
تعیین لیست قیمت کالاها به نسبت مراکز توزیع و انواع فروش در هر بازه زمانی
شاید یکی از مهم‌ترین مسائل در کسب و کارهای پخش مویرگی نظارت دقیق بر وضعیت موجودی باشد. نرم افزار حسابداری پخش اقلام را بسته به محل
فروش و مشتری دسته‌بندی می‌کند تا اطلاعات همواره به روز باشند. این نرم افزار، کنترل خروج کالا را آسان می سازد، به همین دلیل، کاربران سیستم
مدیریت انبار می‌توانند تجمیع کالاهای خود را از انبار خارج کنند.
به همین صورت، مدیریت سفارشات از امکانات بسیار کاربردی این نرم افزار است که ورود و پردازش سفارش‌ها را به صورت یکپارچه درمی‌آورد. بدیهی است که این سفارش‌ها از جانب شرکت‌های متعددی ثبت می‌شوند و انجام آن‌ها به صورت دستی به وقت و دقت بسیاری زیادی نیاز دارد. همچنین انجام دستی امور مالی احتمال خطا را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

چگونه نرم افزار حسابداری پخش به پخش کنندگان مویرگی کمک می کند؟
نرم افزارهای حسابداری پخش مویرگی از چندین لحاظ به شرکت‌ها کمک می‌کنند که برخی از آن‌ها را به همراه یکدیگر مرور می‌کنیم:

فاکتورهای دوره‌ای
فاکتور مهم‌ترین وجه کسب و کارهای پخش مویرگی نیست، اما برای نظم بخشیدن به امور اقتصادی اهمیت زیادی دارد. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید برای مشتریان وفادار خود را در زمان موردنظر ویزیت کنید.
یادآوری‌های تاخیر پرداخت
هرگز اجازه ندهید که پرداخت‌ها با تاخیر زیادی همراه شوند، چرا که کسب و کار شما را با مشکل روبرو خواهد کرد. نرم افزار حسابداری پخش مویرگی هرگونه تاخیر در پرداخت‌ها را مکرر به شما گوشزد می‌کند تا به مشتریان خود اطلاع دهید.
ردیابی موجودی
ثبات محصولات یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت کسب و کارهای پخش مویرگی است. با استفاده از نرم افزار حسابداری پخش همواره از موجودی و سفارشات مورد نیاز آگاه خواهید بود.
ویژگی های نرم افزار پخش مویرگی هوشمند نیکان
نرم افزار حسابداری پخش مویرگی نیکان مجموعه‌ای از ویژگی‌های متنوع را به منظور کنترل و نظارت هرچه بهتر بر شرکت‌های توزیعی فراهم آورده است که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

فاکتورهای فروش/ برگشتی و کالاهای فروش رفته، برگشتی و بدون عملکرد هر بازاریاب به تفکیک مسیر
آمار فاکتورهای فروش، فروش کالا و چک های بازاریاب در ماههای مختلف
گزارش فروش بازاریابی به تفکیک مشتری، تعداد فاکتور، جمع فاکتور، مبلغ بازرایابی و نحوه تسویه هر مشتری
گزارش عملکرد فروش مناطق و مسیرها به تفکیک بازاریاب ها و مشتریان
کالاهای پر فروش، کم فروش و بدون فروش هر منطقه یا مسیر
لیست کالاهای فاقد فروش به تفکیک هر منطقه در بازه زمانی انتخابی
خلاصه فروش و موجودی به تفکیک مناطق بر حسب پر فروش ترین منطقه
آمار مقایسه ای فروش بر حسب گروه کالا
میزان و مبلغ پورسانت پرداختی در هر منطقه یا مسیر
کنترل و نظارت بر عملکرد ویزیتورها و توزیع کننده‌ها
گزارش جامع توزیع کنندگان