حریم خصوصی

حریم خصوصی

 

افشا:
اطلاعاتی که در شما اختیار نیکان قرار می‌دهید در سرورهای امن ما قرار می‌گیرد. همچنین ممکن است ما اطلاعات جمع آوری شده درباره استفاده از سایت خود را در اختیار اشخاص ثالثی قرار دهیم اما این موارد شامل اطلاعاتی که قابل استفاده برای تعیین هویت شما باشند نخواهد بود.

حفظ و نگهداری رمز ورود به سایت بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما تقاضا می‌کنیم تا این رمز ورود را در اختیار هیچکس قرار ندهید.

متاسفانه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت کاملاً امن نیست. علی رغم اینکه ما همه تلاشمان را جهت حفاظت از اطلاعات شخصی شما به کار می‌گیریم، نمی‌توانیم امنیت انتقال اطلاعات شما را تضمین کنیم؛ بنابراین مسئولیت هرگونه انتقال بر عهده شما خواهد بود. با دریافت اطلاعات شما، ما از روش‌های سخت گیرانه و امنیتی در جهت تلاش برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به آن‌ها استفاده خواهیم کرد.

آی پی ها و کوکی ها:
ما ممکن است اطلاعات کامپیوتر شما، از جمله آدرس IP، سیستم عامل و نوع مرورگر را جمع آوری کرده و جهت مدیریت و اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار دهیم. این مبحث شامل داده‌های آماری درباره الگوها و عملکرد جستجوی شما در اینترنت بوده و نمی‌تواند هویت شما را تعیین کند.

کوکی‌ها بسته‌های کوچک اطلاعاتی هستند که ما روی کامپیوتر شما ذخیره می‌کنیم. هنگامی که شما وارد سایت ما می‌شوید، سیستم ما کوکی هایی را روی کامپیوتر شما ذخیره خواهد کرد. مگر اینکه مخالفت خود را هنگام ارائه اطلاعات خود به ما اعلام کرده باشید. کوکی ها در دفعات بعدی بازدید، سرعت لود سایت را برای شما افزایش می‌دهند. همچنین کوکی‌ها به ما اجازه می‌دهند تا بتوانیم ترافیک سایت را کنترل، نظارت کرده و محتوای سایت را برای شما سفارشی‌سازی کنیم. شما می‌توانید با فعال کردن تنظیمات خاص در مرورگر کامپیوتر خود از ذخیره کوکی ها جلوگیری کنید، در این صورت ممکن است نتوانید از برخی قابلیت‌های ویژه سایت نیکان بهره‌مند شوید.

امنیت و حفاظت از داده‌ها:
ما از اقداماتی امنیتی استفاده می‌کنیم تا اطلاعات شما را از دسترسی اشخاص غیر‌مجاز و عملکردهای غیر‌قانونی، خسارات اتفاقی و تخریب مصون نگه داریم. ما اطلاعات شما را برای مدتی متعارف که قانون ملزم می‌داند، نگهداری خواهیم کرد.