نرم افزار حسابداری فروشگاهی

هر خرده ​فروشی دائماً با پیچیدگی​ های مدیریت، طیف گسترده​ ای از محصولات روبرو است. محصولات موجود در انبار و اقلام فاسد عامل اصلی از دست دادن فروش در تجارت مواد غذایی هستند. نرم افزار حسابداری سوپر مارکت و برنامه هایپر مارکت نیکان این پیچیدگی ها را بر طرف خواهد کرد. بنابراین هر خرده ​فروشی به یک رابط کامل و کارآمد برای مدیریت فعالیت​ های تجاری روزانه در فروشگاه خود نیاز دارد. نرم افزار سوپرمارکت و برنامه هایپر مارکت نیکان یک راه حل کامل برای نیازهای کسب و کار شما است. همه چیز مربوط به فروش سوپرمارکت خود را می توانید به راحتی با نرم افزار نیکان انجام دهید و می توانید کالاها، فاکتورهای خرید، انتقال بین انبارها و… را در نرم افزار ثبت کنید. ثبت فاکتور که از طریق اسکن بارکد محصولات انجام میشود سرعت شما را تضمین می​کند. ماژول مدیریت موجودی، دید کاملی از سطح فروش فروشگاه را در تمام دوره های زمانی در اختیار شما قرار میدهد.

سیستم های بسته فروشگاهی

بسته فروشگاهی نیکان از زیرسیستم‌های زیر تشکیل شده است.

اگر قرار بود این سیستم نام دیگری داشته باشد، شاهرگ اصلی یا شالوده به آن اطلاق می شد. بررسی و ثبت تمام تعاملات مالی یعنی جمع بندی و تجزیه و تحلیل گزارش های سود و زیان کسب و کار شما توسط این سیستم انجام می شود.
هر شرکت و سازمانی که فعالیت مالی دارد- خواه بزرگ خواه کوچک- دارای دو بخش مالی اساسی به نام دریافت و پرداخت است. سیستم خزانه داری برای اطلاع داشتن از زمان دقیق وصولی ها و پرداختی ها و جهت افزایش نظم و مدیریت امور مالی طراحی شده است.
در هر سازمان پویا خرید و تأمین وسایل مورد نیاز، بخشی ضروری است. با این سیستم دسترسی به فاکتورهای خرید، نظارت بر تحویل کالا و تسویه با تأمین کنندگان میسر می شود.
آگاهی از موجودی انبار و کالا می تواند سهم ویژه ای در موفقیت های مالی هر سازمانی داشته باشد. کنترل ورودی و خروجی کالا و داشتن اطلاع دقیق از انبار و فاکتورهای محصولات بر عهده ی این سیستم است.
به کمک این سیستم می توانید با دسترسی سریع و آسان به موجودی و قیمت کالاها، به دید کاملی از سطح فروش فروشگاه خود برسید.
این سیستم برای داشتن گزارش دقیق از فروش روزانه،مشتریان، محصولات و هزینه ها طراحی شده است.

سوالات متداول در خصوص نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نیکان به افرادی که صاحب مشاغل کوچک هستند اما برای داشتن اطلاع دقیق از انبار و اشراف کامل بر امور مالی، نیاز به نرم افزار دارند نرم افزار حسابداری فروشگاهی را توصیه می کند.
فروشگاه ها می توانند به کمک نرم افزار حسابداری فروشگاهی نیکان و با دسترسی سریع و آسان به موجودی و قیمت کالاها، به دید کاملی از سطح فروش فروشگاه خود برسند.
ارائه ی سه سیستم تکمیلیِ موبایل انبار، داشبورد مدیریتی و سیستم ارتباط بین شعب از ویژگی های نرم افزار حسابداری فروشگاهی نیکان است که به مدیریت مالی و سودآوری بیشتر فروشگاه ها کمک می کند.
تعرفه طراحی نرم افزار حسابداری فروشگاهی به صورت لایسنس سالانه به فروش می رسد و قیمت نرم افزار با توجه به امکاناتی که مشتری می خواهد متغییر است.شما می توانید برای محاسبه ی نرم افزار حسابداری فروشگاهی نیکان از طریق این لینک اقدام کنید.

مشاوره خرید نرم افزار حسابداری نیکان

مقالات مرتبط
چالش-مدیران-مالی

چالش های مدیران مالی در کار

مقدمه چالش های مدیران مالی در کار مدیریت یکی از سخت‌ترین و در عین حال آسان‌ترین کارها در تجارت است. از نظر مردم، مدیران فقط

به علت رقابت شدید و حاشیه سود کم در خرده فروشی ها نحوه مدیریت عملیات روزانه​ تان می​تواند کسب​ و کار شما را پیروز کند یا شکست دهد. از خرده فروشان مواد غذایی نیز انتظار می رود خدمات با کیفیت بالا و سریع ارائه دهند. در نرم افزار حسابداری سوپر مارکت و نرم افزار حسابداری هایپر مارکت، پس از اسکن یک محصول تمامی جزئیات ​​مانند نام محصول، قیمت، تخفیفات و… یک محصول قابل مشاهده است.

در برنامه سوپر مارکت و نرم افزار حسابداری هایپر مارکت نیکان گزارش دقیقی از فروش روزانه، مشتریان، محصولات، هزینه ها و بسیاری موارد دیگر دریافت کنید تا منحنی رشد را در نوک انگشتان خود بدانید. گزارش ​های فروش عملکرد برندها و دسته ​بندی محصولات در نرم افزار سوپرمارکت نیکان میتواند شما را در سفارشات جدید یاری کند.

افزایش سرعت دریافت و انعطاف پذیری در برنامه هایپر مارکت و نرم افزار سوپرمارکت نیکان
سرعت و انعطاف پذیری را در دریافت خود افزایش دهید. اتصال به دستگاه های POS بدون توجه به تنوع POS هایی که در فروشگاه خود استفاده می کنید. حتی در ساعات اوج ما تضمین می​کنیم که سرعت یا دقت از دست نمی​رود، به طوری که همیشه می​توانید عملیات سریع را برای رضایت مشتریان خود تضمین کنید.

راه ​حل​ های نرم ​افزاری ما چه کاری می​توانند برای هایپر مارکت و سوپرمارکت ​شما انجام دهند؟
با برنامه سوپر مارکت نیکان کنترل موجودی خود را در دست بگیرید
افزایش کارایی انبار با برنامه سوپرمارکت
تا ۶۰٪ زمان کمتری را برای مدیریت فرآیندهای انبار صرف کنید، کنترل کامل موجودی خود را به دست آورید و تلفات ناشی از ضایعات را کاهش دهید.
با اتصال به سیستم POS، کارایی، بهره وری و رضایت مشتری را افزایش دهید.
کنترل قیمت های پیچیده
به راحتی تغییرات قیمت را در فروشگاه های خود، مدیریت کنید.
کارایی و اطمینان خاطر را افزایش دهید
بهبود بهره وری بیشتر با برنامه سوپر مارکت
زمان خود را مدیریت و با استفاده از نرم افزار نیکان کار در فروشگاه را بهبود بخشید.
مدیریت موجودی کالاها در برنامه سوپرمارکت
موجودی محصولات خود را با دقت مدیریت کنید. ضایعات و هزینه ها را سریع و آسان کاهش دهید.
مدیریت کسب و کارتان با برنامه سوپرمارکت
گزارشات سریع به شما بینشی در مورد جنبه​ های حیاتی کسب و کارتان می​دهد و شما را قادر می​سازد در صورت لزوم سریع و موثر عمل کنید.