سیستم حسابداری فروشگاهی

سیستم حسابداری فروشگاهی

 

هر خرده ​فروشی دائماً با پیچیدگی​ های مدیریت، طیف گسترده​ ای از محصولات روبرو است. محصولات موجود در انبار و اقلام فاسد عامل اصلی از دست دادن فروش در تجارت مواد غذایی هستند. نرم افزار حسابداری سوپر مارکت و برنامه هایپر مارکت نیکان این پیچیدگی ها را بر طرف خواهد کرد.

بنابراین هر خرده ​فروشی به یک رابط کامل و کارآمد برای مدیریت فعالیت​ های تجاری روزانه در فروشگاه خود نیاز دارد.

نرم افزار سوپرمارکت و برنامه هایپر مارکت نیکان یک راه حل کامل برای نیازهای کسب و کار شما است. همه چیز مربوط به فروش سوپرمارکت خود را می توانید به راحتی با نرم افزار نیکان انجام دهید و می توانید کالاها، فاکتورهای خرید، انتقال بین انبارها و… را در نرم افزار ثبت کنید.

ثبت فاکتور که از طریق اسکن بارکد محصولات انجام میشود سرعت شما را تضمین می​کند. ماژول مدیریت موجودی، دید کاملی از سطح فروش فروشگاه را در تمام دوره های زمانی در اختیار شما قرار میدهد.

  • امکان اتصال به باشگاه مشتریان
  • امکان تعریف بن و کارت اعتباری
  • امکان ثبت فاکتور از طریق اسکن بارکد محصولات
  • تسویه حساب صندوق دار و کنترل کسر و اضافه صندوق
  • امکان اتصال به دستگاه‌های کارتخوان PC-POS و ترازوهای دیجیتال
  • امکان داشتن گزارش دقیق از فروش روزانه مشتریان محصولات و هزینه ها
  • امکان دسترسی به عملکرد برندها و دسته بندی محصولات از طریق گزارش‌های فروش

 

سیستم‌های بسته ی پخش مویرگی

سیستم حسابداری

اگر قرار بود این سیستم نام دیگری داشته باشد، شاهرگ اصلی یا شالوده به آن اطلاق می شد. بررسی و ثبت تمام تعاملات مالی یعنی جمع بندی و تجزیه و تحلیل گزارش های سود و زیان کسب و کار شما توسط این سیستم انجام می شود.

سیستم خزانه داری

هر شرکت و سازمانی که فعالیت مالی دارد- خواه بزرگ خواه کوچک- دارای دو بخش مالی اساسی به نام دریافت و پرداخت است. سیستم خزانه داری برای اطلاع داشتن از زمان دقیق وصولی ها و پرداختی ها و جهت افزایش نظم و مدیریت امور مالی طراحی شده است.

سیستم خرید و تأمین کنندگان

در هر سازمان پویا خرید و تأمین وسایل مورد نیاز، بخشی ضروری است. با این سیستم دسترسی به فاکتورهای خرید، نظارت بر تحویل کالا و تسویه با تأمین کنندگان میسر می شود.

سیستم انبارداری

آگاهی از موجودی انبار و کالا می تواند سهم ویژه ای در موفقیت های مالی هر سازمانی داشته باشد. کنترل ورودی و خروجی کالا و داشتن اطلاع دقیق از انبار و فاکتورهای محصولات بر عهده ی این سیستم است.

سیستم فروش فروشگاهی پایه

به کمک این سیستم می توانید با دسترسی سریع و آسان به موجودی و قیمت کالاها، به دید کاملی از سطح فروش فروشگاه خود برسید.

سیستم فروشگاهی پیشرفته

این سیستم برای داشتن گزارش دقیق از فروش روزانه،مشتریان، محصولات و هزینه ها طراحی شده است.