سیستم حسابداری بازرگانی

سیستم حسابداری بازرگانی

 


نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان مدیران را قادر می سازد که هزینه های آینده را تخمین زده، عملکرد مالی سال جاری را تجزیه و تحلیل کرده و بودجه سال آینده را پیش بینی کنند. همچنین تصمیم گیرندگان یا حسابداران شرکت می توانند فرآیندهای تجاری را رصد کرده و گزارشات مالی پویا و قابل اتکا در راستای اهداف شرکت را در اختیار مدیران قرار دهند.

نرم افزار حسابداری شرکت بازرگانی نیکان به صاحبان مشاغل و مدیران مالی این امکان را می دهد تا حساب های دریافتنی و قابل پرداخت را ردیابی کنند، درک درستی از سودآوری خود داشته و برای معاملات فصلی و مالیات آماده باشند.

نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان یک نرم افزار حسابداری پیشرو و انعطاف پذیر است و به مدیران مالی و حسابداران کمک می کند تا همه پیچیدگی ها را به طور دقیق و در زمان واقعی مدیریت کنند.

 

نرم افزار حسابداری بازرگانی، به مدیران مالی و حسابداران این امکان را می دهد که علاوه بر نظارت بر عملکرد دقیق مالی شرکت، بتوانند بودجه را مدیریت کنند.

اطلاع از تمامی نیازها و مشکلات حوزه ی بازرگانی و شرایط ویژه‌ی رقابتی، آگاهی از موجودی و آمار فروش و سود و زیان کالا، ثبت دریافت‌ها و پرداختهای نقدی ، چک، حواله و اسناد رسمی و گزارش‌های تحلیل فروش، بخشی از امکانات نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان است.

همچنین استفاده از کدینگ استاندارد، این امکان را ه شما می‌دهد که گزارشهای مالی خود را مطابق با استانداردهای حسابداری تهیه کنید.

  • تهیه کردن گزارش خرید و فروش فصلی
  • امکان تعیین هشدار چکهای دریافتی و پرداختی برای هر کاربر به صورت جداگانه
  • سررسید تضامین قبل از موعد و سررسید فاکتورهای تسویه نشده
  • گزارش‌های آماری دقیق از فاکتورها در بازه‌ی زمانی دلخواه
  • امکان ارتباط با موبایل انبار و دریافت رسید و حواله به صورت آنلاین
  • امکان ثبت بازاریاب برای فاکتورها و امکان تعریف مدلهای پورسانت‌دهی

 

سیستم‌های بسته ی بازرگانی

سیستم حسابداری

 اگر قرار بود این سیستم نام دیگری داشته باشد، شاهرگ اصلی یا شالوده به آن اطلاق می شد. بررسی و ثبت تمام تعاملات مالی یعنی جمع بندی و تجزیه و تحلیل گزارش های سود و زیان کسب و کار شما توسط این سیستم انجام می شود.

سیستم خزانه داری

 هر شرکت و سازمانی که فعالیت مالی دارد- خواه بزرگ خواه کوچک- دارای دو بخش مالی اساسی به نام دریافت و پرداخت است. سیستم خزانه داری برای اطلاع داشتن از زمان دقیق وصولی ها و پرداختی ها و جهت افزایش نظم و مدیریت امور مالی طراحی شده است.

سیستم خرید و تأمین کنندگان

در هر سازمان پویا خرید و تأمین وسایل مورد نیاز، بخشی ضروری است. با این سیستم دسترسی به فاکتورهای خرید، نظارت بر تحویل کالا و تسویه با تأمین کنندگان میسر می شود.

سیستم فروش

در دنیای اقتصادی کنونی، دایره ی فروش و ارتباط با مشتری وسیع تر از محدوده های جغرافیاییِ فیزیکی هر سازمان است. داشتن دسترسی سریع، دقیق و البته آسان به اطلاعات فروش و مشتری بر عهده ی این سیستم است.

سیستم انبارداری

آگاهی از موجودی انبار و کالا می تواند سهم ویژه ای در موفقیت های مالی هر سازمانی داشته باشد. کنترل ورودی و خروجی کالا و داشتن اطلاع دقیق از انبار و فاکتورهای محصولات بر عهده ی این سیستم است.

سیستم اموال و دارایی ثابت

دارایی ثابت بخش مهمی از سرمایه ی هر سازمان است. این سیستم برای دسترسی آسان و لحظه ای به تمام اموال و دارایی های فیزیکی سازمان طراحی شده است.

سیستم حقوق و دستمزد

این سیستم جهت دسترسی سریع به اطلاعات پرسنل و محاسبه تمام مزایا و کسورات به صورت کامل طراحی شده است. با سیستم می توانید به راحتی به محاسبه ی دقیق حقوق و دستمزد و مالیات پرسنل دسترسی داشته باشید.