نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان مدیران را قادر می سازد که هزینه های آینده را تخمین زده، عملکرد مالی سال جاری را تجزیه و تحلیل کرده و بودجه سال آینده را پیش بینی کنند. همچنین تصمیم گیرندگان یا حسابداران شرکت می توانند فرآیندهای تجاری را رصد کرده و گزارشات مالی پویا و قابل اتکا در راستای اهداف شرکت را در اختیار مدیران قرار دهند.
نرم افزار حسابداری شرکت بازرگانی نیکان به صاحبان مشاغل و مدیران مالی این امکان را می دهد تا حساب های دریافتنی و قابل پرداخت را ردیابی کنند، درک درستی از سودآوری خود داشته و برای معاملات فصلی و مالیات آماده باشند.
نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان یک نرم افزار حسابداری پیشرو و انعطاف پذیر است و به مدیران مالی و حسابداران کمک می کند تا همه پیچیدگی ها را به طور دقیق و در زمان واقعی مدیریت کنند.

سیستم های بسته بازرگانی

بسته بازرگانی نیکان از  زیرسیستم‌های زیر تشکیل شده است.

اگر قرار بود این سیستم نام دیگری داشته باشد، شاهرگ اصلی یا شالوده به آن اطلاق می شد. بررسی و ثبت تمام تعاملات مالی یعنی جمع بندی و تجزیه و تحلیل گزارش های سود و زیان کسب و کار شما توسط این سیستم انجام می شود.
هر شرکت و سازمانی که فعالیت مالی دارد- خواه بزرگ خواه کوچک- دارای دو بخش مالی اساسی به نام دریافت و پرداخت است. سیستم خزانه داری برای اطلاع داشتن از زمان دقیق وصولی ها و پرداختی ها و جهت افزایش نظم و مدیریت امور مالی طراحی شده است.
در هر سازمان پویا خرید و تأمین وسایل مورد نیاز، بخشی ضروری است. با این سیستم دسترسی به فاکتورهای خرید، نظارت بر تحویل کالا و تسویه با تأمین کنندگان میسر می شود.
در دنیای اقتصادی کنونی، دایره ی فروش و ارتباط با مشتری وسیع تر از محدوده های جغرافیاییِ فیزیکی هر سازمان است. داشتن دسترسی سریع، دقیق و البته آسان به اطلاعات فروش و مشتری بر عهده ی این سیستم است.
آگاهی از موجودی انبار و کالا می تواند سهم ویژه ای در موفقیت های مالی هر سازمانی داشته باشد. کنترل ورودی و خروجی کالا و داشتن اطلاع دقیق از انبار و فاکتورهای محصولات بر عهده ی این سیستم است.
دارایی ثابت بخش مهمی از سرمایه ی هر سازمان است. این سیستم برای دسترسی آسان و لحظه ای به تمام اموال و دارایی های فیزیکی سازمان طراحی شده است.
این سیستم جهت دسترسی سریع به اطلاعات پرسنل و محاسبه تمام مزایا و کسورات به صورت کامل طراحی شده است. با سیستم می توانید به راحتی به محاسبه ی دقیق حقوق و دستمزد و مالیات پرسنل دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول در خصوص نرم افزار حسابداری بازرگانی

این نرم افزار برای تمام کسب و کارهایی که فعالیت های واردات و صادارات، خرید و فروشِ کالا و بازرگانی دارند مناسب است.
نرم افزار حسابداری بازرگانی با ارائه ی امکاناتی همچون امکانِ دسترسی سریع و دقیق به تمامی نیازها و مشکلات حوزه ی بازرگانی و آگاهی از موجودی و آمارِ فروش و سود و زیان ِکالا، برای مدیران مالی و حسابداران این موقعیت را فراهم می کند که علاوه بر نظارت بر عملکرد دقیق مالی شرکت، بتوانند بودجه‌ را مدیریت کنند.
تهیه کردن گزارش خرید و فروش فصلی و استفاده از کدینگ استاندارد جزو ویژگی های نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان است و این امکان را می دهد که شرکت های بازرگانی گزارش­های مالی خود را مطابق با استانداردهای حسابداری تهیه کنید.
تعرفه طراحی نرم افزار حسابداری بازرگانی به صورت لایسنس سالانه به فروش می رسد و قیمت نرم افزار با توجه به امکاناتی که مشتری می خواهد متغییر است.شما می توانید برای محاسبه ی تعرفه ی نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان از طریق این لینک اقدام کنید.

مشاوره خرید نرم افزار حسابداری نیکان

مقالات مرتبط
چالش-مدیران-مالی

چالش های مدیران مالی در کار

مقدمه چالش های مدیران مالی در کار مدیریت یکی از سخت‌ترین و در عین حال آسان‌ترین کارها در تجارت است. از نظر مردم، مدیران فقط

راهکار نرم افزار نیکان؛ با درنظر گرفتن تمامی نیازها و مشکلات حوزه بازرگانی هم چنین شرایط رقابتی بازار و عدم وجود نظارت کافی به گونه ای طراحی گردیده است که به شما کمک می کند با نظارت دقیق بر عملکرد، محاسبه سود و زیان و موجودی انبار و… را مدیریت نمایید.

نیکان با نظارت دقیق بر عملکرد و بهبود فرآیندهای بازرگانی مرتبط، در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتریان و روابط موثر (کارآمد) با تامین کنندگان عمل خواهد کرد.

اطلاع از تمامی نیازها و مشکلات حوزه بازرگانی و شرایط ویژه رقابتی بازار، وجود یک سیستم کارآمد که با توجه به نیازمندی های سازمان شما طراحی گردیده است به شما کمک می کند با اطمینان ، تصمیم گیری های لازم را انجام دهید.
نظارت دقیق بر عملکرد و بهبود فرآیندهای بازرگانی مرتبط باعث تضمین پاسخگویی سریع به نیازهای مشتریان و روابط با تامین کنندگان خواهد شد.
در زیرسیستم حسابداری نرم افزار نیکان، از کدینگ استاندارد جدید می توانید استفاده کنید و گزارشات مالی خود را مطابق با استاندارد جدید ارائه نمایید.
در نرم افزار بازرگانی نیکان به آسانی می توانید مانده حساب اشخاص مشاهده و گزارش های تفصیلی را تهیه نمایید. با اطلاع از میزان مانده حساب اشخاص ، سقف اعتبار ریالی تعریف کنید.
با آگاهی به لحظه از موجودی کالا و آمار فروش کالا به تفکیک، نقطه سفارش کالاها را مدیریت کنید. با نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان سود و زیان کالا، گروه کالا و هر شخص را مدیریت کنید.
در نرم افزار نیکان به راحتی می توان با تعریف بی نهایت انبار، انتقال بین انبارهای خود را ثبت نمایید و برای هر انبار، می توان انبارگردانی و تگ انبار ثبت نمود.
در نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان، نگران ثبت دریافت ها و پرداخت های خود نباشید. در زیرسیستم خزانه داری، کلیه دریافت ها و پرداخت های نقدی، چک، حواله و اسناد تضمینی را می توان ثبت نمود. در سیستم خزانه داری نیکان می توان راس گیری چک ها را به لحظه مشاهده نمود.
گزارشات آنالیزی فروش و گزارش رشد فروش از مهم ترین گزارشات آماری در نرم افزار نیکان می باشد.
در نرم افزار حسابداری شرکت بازرگانی نیکان، با تعیین مشمول مالیات و عوارض ارزش افزوده برای هرکالا و تعیین درصد مالیات امکان تهیه گزارشات فصلی ارزش افزوده به راحتی وجود دارد. نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان حتی از نمونه نرم افزار حسابداری شرکت بازرگانی خارجی هم کیفیت بیشتری دارد و این را می توانید با مقایسه نرم افزار بازرگانی ما با نرم افزار بازرگانی خارجی مد نظر خود تشخیص دهید.
یکی از تکالیف قانونی شرکت های بازرگانی ارسال گزارشات معاملات فصلی می باشد. در نرم افزار بازرگانی نیکان در سریع ترین زمان می توان گزارش خرید و فروش فصلی را تهیه نمود.
یکی دیگر از تکالیف قانونی شرکت های بازرگانی، ارائه دفاتر قانونی روزنامه و کل می باشد. در نرم افزار حسابداری شرکت بازرگانی نیکان امکان تهیه گزارش دفتر روزنامه و کل به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه وجود دارد.
در نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان، امکان تهیه گزارشات سود و زیان، تراز آزمایشی ، تراز نامه و… وجود دارد.
امکان هشدار چک های دریافتی و پرداختی و همچنین سررسید تضامین قبل از موعد و سررسید فاکتورهای تسویه نشده وجود دارد.
در نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان، امکان تعیین هشدارها برای هر کاربر به صورت جداگانه وجود دارد.

امکانات نرم افزار حسابداری شرکت بازرگانی نیکان به صورت بومی بوده و بسیاری از امکانات این نرم افزار ار نرم افزار بازرگانی خارجی نیز بیشتر است همچنین قیمت فوق العاده نرم افزار حسابداری بازرگانی نیکان بسیار کمتر از نرم افزار بازرگانی خارجی مد نظر شما است.