طراحی وب سایت با گروه نرم افزاری نیکان

امروزه کسب و کارها به غیر از حضور در یک محیط فیزیکی که شامل یک مکان تجاری یا اداری برای برقراری ازتباط با ارباب رجوع و مخاطبین خود نیاز دارند باید در فضای مجازی نیز دیده شوند و یک پایگاه مناسب و استاندارد با دکور مناسب داشته باشند. مخاطبینی که به صورت مجازی در جستجو کالا یا خدمات شما می باشند باید بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند و با شما ارتباط بر قرار کنند. از این رو گروه نرم افزاری نیکان گام نوینی را بر داشته است تا در این امر کسب و کار شما را یاری نماید همراه با یک تیم متخصص.

چه کسب و کارهایی نیاز به وب سایت دارند؟

  • جواب این سوال را میتوان اینگونه داد که چه کسب و کارهایی نیاز به وب سایت ندارند؟ این روزها حتی اگر هنرمند، نویسنده یا استارتاپ باشید باید حتما در بستر اینترنت دیده شوید. بهترین راه دیده شدن ما داشتن یک وب سایت ساده و استاندارد است که حداقل آثار و نمونه کارهای ما را نشان دهد.
  • چند دسته وب سایت وجود دارد؟
    وب سایت ها عموماً به 5 دسته تقسیم می شوند : 1- وب سایت های شخصی یا پورتوفیلو : که درباره رزومه فرد متخصص همراه با نمونه کارهای آن شخص میباشد. 2- وب سایت های شرکتی یا استارتاپی : وب سایت هایی که درباره فعالیت یک شرکت یا استارتاپ می باشد همراه با خدمات آن. 3- وب سایت های فروشگاهی : وب سایت هایی هستند که در آن خرید و فروش اتفاق می افتد. 4- وب سایت های رزرواسیون : مناسب مکان هایی هستند که نیاز به رزرو از قبل دارد مانند هتل ها، رستوران ها، مراکز ماساژ و … 5- وب سایت های خبری، اطلاع رسانی یا تبلیغاتی که اطلاعاتی را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد.

    کسب و کار شما در کدام دسته قرار می گیرد؟

websites

چه وب سایت هایی استاندارد محسوب می شوند؟

باید گفت وب سایت هایی استاندارد محسوب می شوند که دارای یک گرافیک جدید و جذاب باشند و دوم ریسپانسیو بودن برای تمامی دستگاه های دیجیتال که بهنگام لود شدن قالب بهم ریختگی نداشته باشد را میتوان از نشانه های یک وب سایت استاندارد نامید البته موارد دیگر نیز وجود دارند.

برخی از مشتریان ما

فرم درخواست مشاوره و سفارش طراحی وب سایت

این فرم برای متقاضیانی می باشد که قصد گرفتن مشاوره خدمات و محصولات نیکان را دارند.